Laser chirurgiczny CO2: usuwanie brodawek i innych zmian skórnych

Laser  CO2 to nowoczesna metoda usuwania zmian występujących na skórze. Efekty zabiegu laserem są widoczne w stosunkowo krótkim czasie bez konieczności długiej rekonwalescencji. Dzięki innowacyjnej technologii można uzyskać gładką i pozbawioną niedoskonałości skórę.

Laser  umożliwia usunięcie następujących zmian skórnych:

Zasada działania lasera

Laser chirurgiczny CO2 PRECYZYJNIE  bezkrwawo odparowuje zmienione chorobowo tkanki do poziomu zdrowej skóry. Zazwyczaj zabieg wykonywany jest bezkrwawo, jedynie duże zmiany wymagają znieczulenia

 Zabieg można stosować na dowolne partie ciała. trwa on tylko od kilkunastu sekund do kilku minut w zależności od wielkości zmiany. Po usunięciu zmiany na skórze zostaje płytki, czarny lub brązowy strupek o średnicy usuwanej zmiany.  Następnie po około 10-14 dniach  strupki odpadają. Przez pierwszych kilka tygodni po zabiegu laserem  na skórze może pozostać niewielkie przebarwienie.

Atuty leczenia laserem CO2

Laser CO2 znajduje zastosowanie w chirurgii i dermatologii estetycznej. Usuwanie brodawek łojotokowych, kłykcin, włókniaków, ale też odmładzanie skóry oraz wygładzenie blizn i zmarszczek nigdy nie było tak łatwe jak teraz z wykorzystaniem tego efektywnego urządzenia. Laser frakcyjny skutecznie regeneruje skórę oraz stymuluje produkcję nowego kolagenu. Efekty kuracji są widoczne już pierwszym zabiegu.

Euro Klinika
ul. Wyspiańskiego 3, 41-100 Siemianowice Śląskie
tel. (32) 228 09 44
mob. 507 096 308
mob. 508 575 289