Ośrodek bezoperacyjnego leczenia hemoroidów – więcej o Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Euro-Klinika sp. z o.o.

 

OBSŁUGA PACJENTA: 

System telefonicznej rezerwacji gwarantuje Pacjentowi możliwość umówienia wizyty w dogodnym dla siebie terminie.

 

Numery telefonów:

Pacjenci prywatni :

507-096-308

508-575-289

NFZ

(32) 228-09-44

 

Euro-Klinika to Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej zlokalizowany w Siemianowicach Śląskich. Świadczymy usługi medyczne dla mieszkańców tej miejscowości z obszarów takich jak kardiologia, onkologia, urologia czy endokrynologia. Nasza placówka jest nowocześnie wyposażona i estetycznie urządzona. Na pacjentów czeka u nas przyjazna i profesjonalna obsługa.

 

Zatrudniamy zespół lekarzy wielu specjalności, dzięki czemu możemy zlecić wykonanie wszystkich niezbędnych badań oraz zabiegów w jednym miejscu. Nasi lekarze posiadają obszerną wiedzę medyczną zdobytą w trakcie studiów, którą stale uaktualniają poprzez udział w konferencjach, sympozjach i dodatkowych kursach. Wieloletnia praktyka nie tylko pozwoliła im na doskonałe poznanie tajników sztuki lekarskiej, ale również na wykształcenie odpowiedniego poziomu wrażliwości, dzięki któremu mają lepszy kontakt z pacjentem, co znajduje przełożenie w skuteczniejszej diagnostyce.

 

Ma to duże znacznie szczególnie w przypadku chorób odbytu oraz innych schorzeń o charakterze intymnym. Są to kwestie wstydliwe dla pacjentów, dlatego też wymagają od lekarzy odpowiedniego podejścia, które będzie charakteryzować się połączeniem profesjonalizmu z delikatnością i zrozumieniem. Tego właśnie mogą spodziewać się pacjenci odwiedzający nasz ośrodek bezoperacyjnego leczenia hemoroidów

 

Nowoczesne wyposażenie w połączeniu z umiejętnościami naszych lekarzy dają gwarancję szczegółowej i dokładnej diagnostyki. Dokładne wykrywanie schorzeń pozwala ordynować skuteczne i efektywne formy leczenia oraz zabiegi.

 

MediRaty

Szanowny Pacjencie,
informujemy, że wszystkie komercyjne usługi naszej placówki mogą być realizowane bez angażowania środków finansowanych „z góry” i opłacane w dogodnych ratach.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Rejestracją lub wypełnienie bezpłatnego "Formularza Pacjenta".

MediRaty

 

Zobacz rekomendacje

Certyfikat

Certyfikat ISO

Polityka Jakości

Euro Klinika
ul. Wyspiańskiego 3, 41-100 Siemianowice Śląskie
tel. (32) 228 09 44
mob. 507 096 308
mob. 508 575 289