Euro-Klinika – leczenie hemoroidów i inne zabiegi

Euro klinika

Witamy na stronie internetowej Euro-Kliniki! Zapewniamy kompleksową opiekę lekarską Pacjentom z Katowic i całego Śląska. Personel naszego ośrodka tworzą doświadczeni specjaliści, w tym ginekolodzy, proktolodzy, chirurdzy, kardiolodzy, angiolodzy, endokrynolodzy, urolodzy oraz onkolodzy.

Wśród zabiegów wykonywanych w naszej klinice znajduje się laserowe usuwanie hemoroidów, leczenie nietrzymania moczu i problemów ginekologicznych. Nowoczesny laser chirurgiczny CO2 pozwala nam na szybkie i skuteczne usuwanie brodawek, kłykcin kończystych oraz włókniaków.

Jedną z naszych głównych specjalności jest ginekologia oraz ginekologia plastyczna. Zajmujemy się plastyką krocza, zmniejszaniem warg sromowych i odtworzeniem błony dziewiczej. Prowadzimy też diagnostykę i leczenie chorób piersi – wykonujemy takie badania jak mammografia, biopsja piersi oraz inne, mające na celu odpowiednio wczesne wykrycie guzków i innych nieprawidłowości.

Kompleksowa oferta Euro-Kliniki obejmuje również badania w pracowni endoskopii – gastroskopię i kolonoskopię, a także USG Doppler i zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej. Więcej...
Euro Klinika
ul. Wyspiańskiego 3, 41-100 Siemianowice Śląskie
tel. (32) 228 09 44
mob. 507 096 308
mob. 508 575 289